KONST / Litografier / Färglitografi 13272476
nr 1327 2476
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, "Morot". Signerad, numrerad 74/180. Haskel 104. Oramat löst blad. Bladets mått: 55x70 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:54:45
1.000 kr
1.100 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander